Монтаж СКС для Державної митної служби України


 

Наша компанія отримала замовлення на виконання побудови структурованої кабельної мережі (СКМ). За 8 тижнів нашою к омандою DATA NETWORKS було створено Структуровану Кабельну Мережу (СКМ) торгової марки CORNING - U/UTP, кат. 6, LSZH/FRNC, з урахуванням сертифікації мережі та наданням 25-ти річної гарантії від виробника. Після проведення попередніх розрахунків рівня сигналу Wi-Fi було узгоджено розміщення 140 точок доступу CISCO.


I етап: Монтаж пасивного обладнання

 

Робота розпочалась з узгодження розташування та монтажу комутаційних шаф загальною кількостью 7 одиниць:

  • 2 комутаційні шафи на 42 U(юніта) розташовані в серверних кімнатах.
  • 5 комутаційних шаф на 9 U(юніта) було змонтовано під стелею в узгодженних місцях на різних поверхах об’єкту.

   

   

Монтаж СКМ для мережі Wi-Fi виконано в окремих від існуючих шафах. Кiлькiсть та розміщення комутаційних шаф спроектовано таким чином, щоб довжина мідної лінії не перевищувала 90 м (по стандартам СКМ). До кожної із шаф було підведено гарантійне та негарантійне живлення.

   

 

   

Прокладено кабелю на різній висоті від 3 до 6 метрів у різних типах приміщень з використанням вже змонтованих лотків або коробів; загальна довжина прокладеного кабелю становила приблизно 8 км.


Біля кожної Wi-Fi точки встановлена зовнішня розетка Corning FutureCom з модулем Corning KEYSTONE UTP RJ-45(6 категорії). Нанесено маркування кожної розетки згідно з проектом.


*Також, за проханням замовника, було залишено додатковий запас кабелю по 3-5 метрів біля кожної точки WI-FI , щоб була можливість змінювати їх розташування на свій розсуд після запуску та під час експлуатації.

   

 

Об’єднуюча мережа між всіма шафами загальною довжиною в 1.8 кілометра, спроектована та прокладена за топологією ЗІРКА з використанням оптичного кабелю MM OM3 4 волокна та компонентів LC duplex.


В кінці етапу інсталяції пасивного обладнання було проведено:

  • монтаж та розключення патч-панелей, маркування та кросування ліній кабельної Wi-Fi мережі.

  

 

  • тестування структурованої кабельної мережі (СКМ) та надання журналу протоколів вимірювання, отриманних за допомогою кабельного аналізатора Fluke Networks DSX-602 CableAnalyzer.

  

 

Fluke Networks DSX-602 - це інструмент сертифікації для структурованих мереж із кабелів типу витої пари.

Аппарат Fluke включає в себе:

  • перевірку коректного виконання розпіновки кожної лінії кабельної мережі;
  • вимірювання загальної довжини кабелю всієї мережі;
  • визначення параметрів кручених пар, самого кабелю та екрану;
  • проведення детальної діагностики - точне визначення місця несправності та ін.

 

II етап: Монтаж пасивного обладнання.

 

В процесі тестування та проведення аналізу мережі кабельним аналізатором, команда Data Networks може виявити та швидко виправити помилки, на які вказує апарат Fluke. І лише після отримання позитивних результатів, ми перейшли до інсталяції активного обладнання, від найбільшого у світі виробника мережевого обладнання - Cisco.

 

Згідно з узгодженним планом розміщення обладнання, на всіх поверхах об'єкту ДМС, було змонтовано 140 точок доступу Cisco Catalyst 9115AX Series.

   


Паралельно з процесом встановлення Wi-Fi, проводилась інсталяція, комутація та підключення активного обладнання в шафах згідно з розробленною схемою розміщення.

   

 

      


По завершенню проекту і всіх етапів роботи, замовнику була надана проектна документація:

- Cхема розміщення активного обладнання в комутаційних шафах;

- План-схема розміщення Wi-Fi.

       

 

За 8 тижнів роботи над проектом наша команда показала гарний результат в плані якості та швидкості. Саме тому робота була виконана вчасно, з дотриманням всіх норм та стандартів монтажу кабельної мережі.

Ми тяжко працювали і дякуємо замовнику за те, що обрали нашу компанію! 


За 8 тижнів роботи над проектом наша команда показала гарний результат в плані якості та швидкості. Саме тому робота була виконана вчасно, з дотриманням всіх норм та стандартів монтажу кабельної мережі.

Ми тяжко працювали і дякуємо замовнику за те, що обрали нашу компанію!